fot. Alicja Rzepa / Monika Śląska

e-mail:      info (at) alicjarzepa.pl
telefon:    
(+48) 797-848-555

Obszary specjalizacji:

  • portret
  • fotoreportaż
  • fotografia koncertowa
  • fotografia widowisk scenicznych

Pytania o inne realizacje proszę kierować mailowo.

Profesjonalnie fotografią zajmuję się od 2010 roku. Pierwszy aparat dostałam od mamy i był to Canon 450D z kitowym obiektywem.

Zaczynałam od fotografowania koncertów muzycznych i kabaretonów w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie. Podstawowy obiektyw szybko przestał mi wystarczać i wtedy w moim raczkującym foto-ekwipunku pojawił się zoom Sigmy. Z amatorskiego korpusu i całkiem niezłego jak na początkującego fotografa obiektywu udawało mi się wyciągać 200% możliwości. Zaczęłam fotografować dla krakowskich portali: MM Kraków i LoveKrakow.pl.

Przez kilka lat, aż do teraz, oprócz fotografii – zajmowałam się organizacją wydarzeń kulturalnych. W Stowarzyszeniu PAKA koordynowałam całoroczną serię warsztatów Polska Akademia Kabaretu i przez pięć lat z rzędu byłam dyrektorem programowym festiwalu kabaretowego PAKAdemia w Tarnowie, którego też byłam pomysłodawcą.

Później związałam się z firmą TOProduction, w której zajmowałam stanowisko kierownika produkcji. Miałam szczęście pracować przy realizacji fantastycznych widowisk muzycznych, takich jak „Wszystko jest poezja” czy „Europejski Stadion Kultury” emitowanych przez TVP.

Przeżyłam też krótką przygodę w Grupie RMF, ale tam szybko zorientowałam się, że od Excela wolę Photoshopa : )